Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

"Рутенія* літери вбрані у вишиванки" Петриківський розпис - онлайн курс

Open Art Academy 10 Жовтня 2023 Київ 2852

Народний розпис та українська абетка з видатною художницею Мариною Саркісян. 
Слово "Україна" українським шрифтом Trypilla 2021 "Рутенія*" в обрамленні петриківки.

"Рутенія літери вбрані у вишиванки"

поєднання українського графічного шрифту Рутенія*  і петриківського розпису

член НСМНМУ, член спілки дизайнерів України, відома художниця, каліграфиня, майстриня петриківського розпису, викладач-дослідник в Академії мистецтва краси, авторка числених книг з петриківського розпису та авторської розробки книги "Рутенія-літери вбрані у вишиванки" - Марина Саркісян проведе нас у чарівний світ народного мистецтва. 

Художниця активно популяризує петриківський розпис  та українську рутенську абетку, знайомить через свої авторські твори та поліграфічну продукцію з шикорим загалом шанувальників своєї творчості і поціновувачів українського мистецтва.

Теми курсу 

  • намалюємо 7 мальовок з буквами УКРАЇНА + 3 мальовки з самостійної роботи слова МИР

  • поговоримо про композиційні та кольорові рішення в петриківському розписі,

  • попрацюємо з традиційними техніками та інструментами для петриківського розпису: котячка, піпетка, перехідний мазок,

  • малюватимемо основні елементи петриківки: горішок, зернятко, перехідний мазок, петушіння

  • познайомимося з українським шрифтом "Рутенія" Trypilla ©️ 2021, з автором української абетки художником, графіком, каліграфом Василем Чебаником.

Як проходить

Після реєстрації у Вас буде особистий кабінет студента на платформі Академії. В кабінеті будуть всі майстер-класи, розклад, програма і вся необхідна інформація для проходження курсу. Всі майстер класи у запису, тому ви можете долучатися в зручний для Вас час. Зворотній зв"язок, поради, чат, спілкування - все в особистому кабінеті студента. По закінченню надається сертифікат. Долучатися можна на протязі всього року (про старт інтенсиву прийде повідомлення на пошту).  Марафон - це інтенсивне малювання кожного дня протягом 10 днів, проходить чотири рази на рік: 10 жовтня,  10 січня,  10 квітня,  10 червня.

*Шрифт Рутенія Trypilla 2021, ©️Василь Чебаник. Петриківський розпис, літери в орнаменті. Сайт проекту "Рутенія. Графіка української мови" abetkarutenia.com.ua - завантаження шррифтів безкоштовне. ©️Марина Саркісян. Рутенія. Графіка української мови  abetkarutenia.com.ua


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Open Art Academy - українська онлайн платформа для творчих людей

Онлайн

+380670000000

https://openartacademy.com/

https://www.facebook.com/oartacademy

Написати повідомлення
Події