Osvitanova.com.ua

Моушн-дизайнер, електронний музикант, персональний стиліст, копірайтер, UX-дизайнер, креативний продюсер, ілюстратор, діджитал-креатор і багато інших актуальних сьогодні професій – де їм навчатися? Зібрали для вас перевірені освітні проєкти, що пропонують саме таку освіту.

1. Projector: дизайн всіх рівнів і напрямів

Освітня платформа Projector заснована для допомоги в розвитку профі різного рівня. Вона дасть вам сегментарні та системні навички в:

роботі з дизайном інтерфейсів; розробкою; графдизайном; проджект-менеджментом; фронт-ендом, інтернет-маркетингом і так далі.

Засновники у своїй роботі орієнтуються на три чітких принципи-гасла.

Flame. Навчання має супроводжуватись натхненням, горінням і пристрастю. Так що нудьгувати на заняттях не доводиться. Practicult. Навчання, перш за все, полягає в практиці. Тому головний акцент в Projector робиться саме на практичні завдання. Feedback. І, звичайно, їх конструктивний аналіз. Помилятися можна, вважають засновники школи, адже найкраще навчишся на зворотних відгуках досвідченого куратора.

2. Школа комунікацій Bazilik: комунікації та маркетинг

Хочете заснувати невеликий бізнес, просунутися кар'єрними сходами або нарешті змінити виснажливу роботу на професію своєї мрії? Якщо це комунікації і/або маркетинг – вам в Bazilik. Засновник проєкту Марина Батуринець була першою SMMницею артзаводу «Платформа» та за кілька років за допомогою соцмереж зробила його заходи суперпопулярними в Києві.

Школа Bazilik успішно існує вже майже 5 років: безліч випускників, які круто реалізувалися в медійній сфері, тому підтвердження. За цей час Марина залучила до викладання кращих фахівців столиці в сфері PR-, SMM та digital. І гарантує: спосіб навчання її освітньої платформи здатний прищепити навички за 3 години. А оволодіти інструментами навіть нової для тебе професії Bazilik дає можливість за 2 місяці. І найпрекрасніше – ця школа для проби своїм учням дає шанс на першу роботу.

3. School of Visual Communications: міжнародне партнерство і фундаментальність

Це профі-школа графічного дизайну і візуал-комунікацій. На загальному тлі вона виділяється міжнародним співробітництвом і адаптацією навчальних програм до міжнародних стандартів.

SVC – член професійного співтовариства British Design & Art Direction (D&AD), партнер London Education Centre (дає можливість іноземним студентам співпрацювати з головними школами Європи).

Метою SVC ставить не просто вирощування просунутих профі, але і вдосконалення української візуал-культури з подальшою популяризацією її у всьому світі.

Тут можна вивчитися на: Intern-, Junior-, Middle-, Senior-дизайнера, артдиректора, а також на ментора та ін.

4. Kukurudza Osvita: школа, де SMM-знання стають реальними кейсами

Втомилися від сухих теорій? Kukurudza Osvita – це те місце, де знання перетворюються на реальні кейси, а не залишаються в конспектах. Тут ви можете не лише опанувати комплексний SMM, а й зануритись у більш вузькі напрями: від SMM-дизайну до reels- та stories-мейкінгу. Вас навчатимуть реальні експерти, які співпрацюють з популярними українськими брендами.

За 4 роки 5000+ людей пройшли курси від Kukurudza, і середня оцінка 4,9/5 підтверджує, що навчання було для них корисне.

Які курси є в Kukurudza?

Комплексний SMM SMM-дизайн у Figma Stories: стратегія монетизації Практичний курс з Reels Контент-маркетинг

Що отримаєте? 

Корисну інформацію та механіки, які працюють Практичні завдання, щоб закріпити знання Підтримку менторів та потужне ком’юніті однодумців Сертифікат, який підтверджуватиме навички

І найкрутіше — ви будете не лише дізнаватись теорію, а й відпрацьовувати її на реальних проєктах. А це допоможе створити кейси, портфоліо та знайти першого клієнта ще під час навчання.

5. KYIV ACADEMY OF MEDIA ARTS або ж KAMA: за креативом саме сюди

KAMA можна назвати найбільш фундаментальною, а значить, провідною альтернативною платформою у сфері «креативної» освіти. Це простір лекцій, ідей, їхньої взаємодії та втілення.

Курси КАМА ґрунтуються на 6 напрямках:

реклама і маркетинг (5 профілів); графічний та інтерактивний дизайн; Filmmaking; сучасне мистецтво (артменеджер і художник); Fashion; журналістика/література.

Викладачі КАМА – лідери в креативній індустрії (причому не тільки України, але і всієї Європи). Це призери міжнародних фестів, артдиректори і стратеги знаменитих рекламних агентств, дизайнери, режисери, архітектори і арткритики.

6. MODEISME: занурення в моду

Ще одна популярна наразі професія – стиліст та fashion-спеціаліст. На щастя, нещодавно відома українська стилістка та блогерка Маргарита Мурадова відкрила великий освітній проєкт MODEISME із крутими професійними лекторами – знаменитими українськими гравцями модного світу. Fashion-експерти діляться зі студентами професійними секретами і напрацьованим досвідом, аби кожен із тих, хто пройде курс, зміг стати профі у світі моди в майбутньому.

Які саме курси пропонують в MODEISME:

персональний стиліст (а також підвищення кваліфікації стилістів); стайлінг у модній індустрії; глянцева журналістика; історія моди.

7. So Daze: щоб створювати wow-контент

Якщо ви давно мріяли стати гуру Stop Motion, то вам до профі із So Daze. Засновниця курсів Аліна Головльова за короткий строк навчить створювати якісну анімацію на телефон для себе і клієнтів.

У So Daze є курси як для новачків, так для тих, хто вже трохи розібрався у створенні творчого контенту. Також ви зможете записатися на креативний або технічний курси. Відповідно, в першому роблять більший акцент на креативну складову, а в другому – технічну.

Ще не впевнені, чи хочете навчатися? Записуйтеся на безкоштовний майстер-клас від So Daze, де навчать з нуля опанувати покадрову анімацію для створення wow-контенту на смартфон.

8. Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts

WebPromoExperts спеціалізується на навчанні з нуля фахівців з інтернет-маркетингу, а також на багаторівневому підвищенні їх кваліфікації. Ця академія – не просто освітня платформа, а й майданчик обміну досвідом для digital-профі. Вона дає можливість кожному знайти якісні знання, які можуть круто змінити ваше життя. WebPromoExperts позиціює себе українським лідером у сфері освіти з інтернет-маркетингу.

Сьогодні тут використовуються такі формати для навчання: онлайн-курси, корпоративне навчання і тренінги, конференції, а також майстер-класи.

9. SKVOT: онлайн і швидко в креатив

SKVOT – це можна сказати, школа швидкого реагування, яка тримає руку на пульсі трендів креатив-індустрії. Вона пропонує курси в режимі онлайн від кращих практиків України в сфері реклами, кіно, медіа та іншого мистецтва.

Головні напрямки:

дизайн (PRODUCT DESIGN, CREATIVE DIRECTOR, ART DIRECTION, MOTION DESIGN); реклама (CREATIVE DIRECTOR, ART DIRECTION); бренд (BRAND STORY); ілюстрація; ігровий дизайн (GAME DESIGN); storymaking (BRAND STORY); музика (ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА).

{{read_more|Читайте також| 4738, 5275}}

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram

Поширити у соц. мережах: