Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

KING'S KIDS - це міжнародний дитячий клуб трилінгвального навчання для дітей віком від 3-х до 15-ти років, основою якого є атмосфера безпеки, щастя і дружби, в якій діти із задоволенням проводять час, набувають знань і всебічно розвиваються.

Мета KING'S KIDS - зміцнення відносин між батьками і дітьми, допомога батькам у вихованні всебічно розвиненої дитини з високими духовно-моральними цінностями, яка згодом стане справжнім скарбом нашого суспільства.

Всі викладачі - дипломовані спеціалісти, які легко налагоджують співпрацю, враховуючи індивідуальні якості учнів.
В групах, які складаються з 12 осіб, викладання проводиться на трьох мовах: українській, російській та англійській. Активно практикується спілкування англійською з носіями мови. Завдяки такій системі навчання діти із задоволенням вивчають програмовий матеріал і вільно володіють мовами.


Програми викладання

KING'S KIDS ПРОПОНУЄ НАСТУПНУ ПРОГРАМУ:
1. Ранній розвиток дитини:
Розвиваючі ігри
Мовна гімнастика
Вивчення від 3-х до 8-ми предметів англійською мовою
Уроки творчого розвитку
Образотворче мистецтво
Хореографія
Вокал
Підготовка до школи
2. Сімейні свята, екскурсії
3. Спеціальні тренінги для батьків.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Організація свят

Мови

Українська

Англійська

Російська

Творчість

Хореографія

Інші сервіси

міжнародний дитячий клуб трилінгвального навчання, релігійний акцент,, вокал


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Марія

Англійська на дуже низькому рівні Програма , якою вони пишаються немає жодного відношення до того , що роблять в школі Якщо дитина здібна - не раджу її туди віддавати


avatar

Учитель

Ужасная школа, не безопасна для детей ! Учебный процесс проходит в честном доме не оборудованном под учебный процесс и там есть ряд опасностей для детей . Семья директора живет в этой же школе. И вполне может быть , что ты заходишь в свой класс с детьми дошкольного возраста , а там стоит гладильная доска с горячим утюгом. Нянечки или Асистент преподавателя - нет Корпоративная культура - 0 . Для директора (у которой нет специального образования) норма орать на учителе в присутствие детей Повар реально орет и на учителя в присутствие детей и на детей Я работала там без санитарной книжки и никто о ней не спрашивал Постоянно что-то мутят с едой для детей Многие вещи тебе приходится делать за просто так . Замены не оплачивают . Овертайм на работе -тоже Самая жесть это отношение и к персоналу и детям 🥺🥺🥺 нигде такого не видела


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул.Ковельська, 1

+3(098)451-23-42

http://www.kingskids.com.ua/uk/

https://www.facebook.com/KidsOfTheKing/


Карта


Події