Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку, Школа

«Спектр» – це багаторівневий освітній проект з глибокою соціальною платформою.
Мета проекту
Створити середовище, в якому кожен зможе ощасливити себе, проявити свою Суть. Шлях до цього – гармонійне дорослення (фізичне, інтелектуальне, емоційне, духовне, соціальне) та розгортання спектру свого потенціалу. Найцінніше – це середовище «спектрального» садочку, школи, дорослої спільноти. Воно із своєї суті є самобалансуючим, самоорганізуючим, природнім та максимально повним для зростання творчих, вільних, відповідальних, щасливих та завжди сучасних людей.
«Спектр» - це освітній проект
До його складу входять: дитячий садочок, загальноосвітня школа, позашкільні освітні проекти, спільнота батьків та спільнота майстрів, фахівців, публічних діячів та вчителів, що співпрацюють з дітками та дорослими; різноманітні форми доросло-дитячих програм.
«Спектр» - це родинний проект
Ми не приймаємо дитину у дитячий садок, школу, табір. Ми приймаємо всю вашу родину у нашу спільноту, приймаємо кожну дитину як унікальну, кожну сім’ю - як унікальну пару унікальних людей, з яких складається суспільство, Людство. Все, що відбувається всередині вашої родини - віддзеркалюється у дитини в садочку, в школі на заняттях. Все, що дитина пережила в наших стінах - буде перенесено додому. Команда «Спектра», діти, дорослі – єдине ціле.


Програми викладання

Основні принципи:
1. Довіра до природи дитини
Дитина має вроджену потребу до пізнання, за якою треба слідувати, щоб розвинути її найкращим чином. Ми не заважаємо внутрішній мотивації дитини, довіряємо її вибру, даємо настанови тільки у тих випадках, коли дитина розгубилася, допомагаємо та підтримуємо за потреби, не нав"язуємо власну мотивацію.
2. Навчання через розширення світогляду
Ми дивимося на світ системно - усе взаємопов"язано.Говоримо дітям про знання, підкреслюючи, що це лише те, що відомо на сьогоднішній день. Показуємо, що знання є значно ширшими, ніж те, що можна охопити за шкільні роки. Діти отримують знання від учителів, запрошених експертів та самостійно.
3. Процес живого пізнання, на противагу нав"язування учню готових знань
Ми прагнемо щоб кожен наш учень мав внутрішній "стержень та компас", який дозволить їм мати власне судження у будь-якій ситуації.
4. Школа для Людини.
Протягом доби ми в рівній мірі приділяємо увагу тілу, інтелекту, роботі з відчуттями та станами, творчості, мріям та реалізації проектів. Нам важливо усе: що дитина їсть, як вчиться, відпочиває, спілкується, що відчуває.
5. Творець з панорамним мисленням на противагу споживачу з кліповим мисленням.
Кожен день наповнений творчістю. Кожна дитина - творець. Ми працюємо не на створення "професійного споживача", а для росту творців ідей.
6. Без системи оцінювання.
7. Без щоденних домашніх завдань.
8. Учні, батьки, команда "Спектру" - єдинне ціле
9. активна взаємодія з реальністю.
Діти створюють реальні проекти, учні та батьки навчаються реальним механізмам роботи з тілом для зцілення.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

https://www.facebook.com/groups/Spectrschool/


Події