Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Ми пропонуємо:
1. Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
2. Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас. Заснована 28 серпня 1990 року.

Життя школи динамічне і формується творчими зусиллями усіх дітей, учителів, батьків.
- Головні принципи: свобода, гуманність, природовідповідність, індивідуалізація.
- Основні педагогічні засоби: сімейна атмосфера школи, пізнання, творчість, мистецтво, спорт, туризм, активна діяльність, спрямована на добро та красу.
- Мета школи: створення умов для повної самореалізації кожної дитини, учителя, батька, для повноцінного проживання на усіх етапах життя.

Кожен учитель “АІСТа” вільно приймає педагогічне кредо школи:
- “Спочатку любити – потім учити” (Я.А. Коменський)
- Приймати дитину такою, якою вона є, щоб допомогти їй направити творчий потенціал у конструктивне русло.
- Визнавати право дитини на помилку.
- Допомагати дитині діяти самостійно
- Пізнавати себе і вдосконалюватись.

Щовівторка діти 1-5класів зустрічаються в “Англійському клубі”. Тут співають і вчать пісні, розігрують сценки, показують вистави, знайомляться з традиціями, і все це англійською мовою.
Навесні, коли відзначають дні Європи, вся школа збирається у клубі європейських мов. Свої номери показують групи, котрі вивчають німецьку, англійську мови. Заохочуються покази міні-вистав, скетчів, пісень, танців, поетичних композицій. Усе це сприяє більш поглибленому знайомству з традиціями європейських країн.
У кожному класі 1-2рази на рік батьків запрошують на англійський клуб, де діти демонструють успіхи у вивченні англійської мови


Програми викладання

Школа працює в одну зміну. Навчальний рік розділений на 5 квінт. Центр розвитку дитини (дитячий садочок) працює з 8 до 18, є можливість відвідування садочка тільки у першій половині дня (до 13:00)

Центр розвитку дитини працює цілий рік з єдиною перервою на 2 тижні.

У школі існує система вивчення іноземних мов. З першого класу вивчають англійську, з другого – російську. У 5 класі діти можуть вибрати ще одну з європейських мов: німецьку, французьку чи польську.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Туризм

Методики/програми

Марії Монтессорі

Технологія "Занурення"

Мови

Англійська

Польська

Німецька

Французька

Творчість

Театр

Музика

Рукоділля

Інші сервіси

спорт


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Інна

І нам навчання в цій школі дуже сподобалось. Ми відвідували садочок і певний час молодшої школи. Якби не одне "але": після підняття оплати з січня 2017 року на 50% вартість навчання разом з харчуванням та групою продовженого дня почала досягати 3400-3500 грн. (для порівняння - до січня ми сплачували разом з усім біля 2200 грн.). При цьому нічого не покращилось взагалі. Про рівень англійської мови краще промовчати... Однак для тих, хто може собі дозволити такий комфорт (тому що АІСТ - це в першу чергу комфорт і відсутність напрягу для дітей та батьків) - безумовно так. А для тих. кому стало важче платити таку необгрунтовану суму, єдиний вихід - шукати щось інше...


avatar

Тетяна

Мої діти навчаються в АІСТі. Ми обрали цю школу тому, що тут на першому місці любов та повага до дитини, до особистості, до людини. Коли я залишаю дитину в школі, я впевнена, що її фізичні та духовні потреби не будуть проігноровані. Класно, що батьки є повноцінними учасниками шкільного життя, а не просто користувачами послуг. Для мене важливо прожити шкільні роки разом з дітьми, не втратити зв'язок. Є в школі, звичайно, і дрібні недоліки, але вони не суттєві. З ними можна або миритися, або брати на себе ініціативу змін і досягати результату.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Вінниця, пр. Юності,9.

(0432) 43-38-26

http://aist.vn.ua/


Карта


Події