Як виховати сина, щоб ваша невістка змогла подякувати вам за те, що виховали справжнього чоловіка? В школі та садочку більшість з педагогів жінки, а в сім’ї тато на роботі і вихованням займаються знову ж таки переважно жінки – няні, бабусі і матусі. Розглянемо, яких правил варто дотримуватись у вихованні хлопчиків, щоб виховати в ньому притаманні справжнім чоловікам якості.
Інколи дитина починає істерику на рівному місці, репетує, плаче, а здається нібито без причини. Допоможіть їй розібратися у своїх почуттях.
Хлопець має зрозуміти, що він не завжди повинен бути стриманим та грубим. Вияв ніжності до близьких, до жінок ніколи не завадить. Розкажіть, як це важливо бути ніжним та навчитися розуміти інших, ставати себе на їхнє місце.
Хоче син збирати колекцію камінців та мушлі, допоможіть йому в цьому: придбайте спеціальні випуски журналів, з колекцією камінчиків, що потрібно назбирати протягом року, або влітку назбирайте на морі мушлі.
Найпростіші речі: умиватися, одягатися зі смаком, своєчасно змінювати шкарпетки. На жаль, уже дорослими деякі чоловіки цього не вміють робити. Ви ж не хочете, щоб серед них опинився ваш син? А вміння приготувати декілька страв ще жодному чоловікові не завадили. До того ж він ніколи не залишиться голодним.
Залишайте синові час на чоловічі справи, коли він зможе спілкуватися з батьком, дідусем, старшим другом чи братом.
Станьте цим ідеалом для сина. Розмовляйте завжди з ним про красу та любов.
Запевніть його, що він упевнена у собі особистість й завжди зможе впоратися з будь-чим. Спочатку він самостійно зможе піти до магазину та винести сміття. Потім — проїхатися в транспорті та сам відвідати розвивальні або спортивні заняття. А згодом навчиться самостійно заробляти гроші та ініціюватиме особистий заробіток.
Ваш син повинен без нагадування подати руку вам (іншим жінкам), коли виходите з автобуса, допомогти з важкою сумкою чи подати пальто в приміщенні. Нехай він ще не зможе вам допомогти надіти його, але він повинен знати такі тонкощі, коли почне залицятися до представниць слабкої статі.
Не знаєте відповіді, інтернет допоможе. Можна навчити сина користуватися голосовим пошуком. Або разом із дитиною дізнатися про нові факти.
{{read_more|Читайте також| 4095, 4089}}
Джерело фото Depositphotos
Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram