Кожен місяць ми викладаємо на Facebook сторінці топові матеріали і зазначаємо усіх наших блогерів. Листопад показав, що наша спільнота розширяється набагато швидше, ніж можливості соцмереж, і подати 30 крутих матеріалів місяця в одному пості неможливо. Ми не можемо дозволити собі таких обмежень, а тим паче обмежувати наших авторів тим єдиним постом. І від сьогодні будемо робити добірку кращих матеріалів місяця на сторінках порталу.
Паата Амонашвілі про земну природу дітей, або як ми можем використовувати природні стратегії та пристрасті дітей для налагодження контакту з ними. Стаття за результатами тренінгу Шалви та Паати Амонашвілі «Гуманна педагогіка», який відбувся у креативному просторі mOre.
Гордон Ньюфелд: «Дисципліна без порушення відносин». Частина перша: Емоції. Частина друга - практичні методики, які ви вже зараз можете використовувати для налагодження поведінки дітей.
Як вивчати математику за допомогою LEGO® розповіли Таїсія Мукій, STEM-педагог, PR-директор харківської мережі технічних студій “Винахідник”, та Ксенія Семеніхіна, викладач курсів раннього розвитку, підготовки до школи, робототехніки студії "Винахідник".
Анна Покровська, психолог: «Прив’язаність між дітьми – батьківська робота».
Традиційні батьківські збори – це немодно. Про нові формати співпраці з батьками у київських школах.
Що батьки повинні розповісти про себе дітям, розповідає Диана Житняя-Кебас, психолог, співзасновник Комунікативного клуба для підлітків.
Дії вчителя та вихователя при дитячому травматизмі.
«Вчителі: критикувати або бути вдячним?» Розмірковує Олександра Кучер, керівник садочку «Тотоша. Дім дружби», засновник і автор блогу «Расти умным!»
Про сторітеллінг. «У вас нема історії? Мерщій перевірте, чи є у вас пульс!» Лейла Алієва, андрагог (спеціаліст з навчання дорослих), бізнес-тренер, розповіла, як вигадувати цікаві і корисні історії для різних цілей, наприклад, для навчання.
Чи можна насолоджуватися математикою, а як вбивається прихильність до неї? Розкриває секрети Валентина Мержиєвська, засновниця і викладач «БеркоШко»
«Пригоди пагінця, або Сприятливість відкритого простору» - також колонка Валентини Мержиєвської. І бажано прочитати її кожному власнику школи та садочку.
«Як знайти репетитора для підготовки до ЗНО» розповіла Анастасія Дерлеменко, репетитор математики, співзасновник OADtraining, співорганізатор Соціальних курсів.
«ТОП-5 питань від батьків майбутніх абітурієнтів» розкриває Катерина Бондаренко, заступник директора Освітньої студії Educator.
«Ким ти будеш, коли виростеш?» Tatiana Patokova, школа бизнеса и развития для подростков Start Now, розмірковує про довічне питання, яким докучають дітям, та що з ним робити.
«П’ять міфів в альтернативній освіті» написала Светлана Булгакова, академический директор DEC Life School.
Всередині людини: 18 відеолекцій з анатомії, антропології та генетики.
«Як допомогти дитині розвивати в собі критичне мислення», розповіла Татьяна Коваленко, психолог, автор блогу Popyatam.
«4 причини, чому дітей варто навчати китайської мови» розповіли Илона Родзина и Майя Школяр, засновники Secret Place "Kukushka"
«Рятує життя: Навчи доньку вчасно сказати «Ні!» Вікторія Щур, президент ГО «Здорове людство», піднімає важливу тему до щорічної міжнародної кампанії «16 днів протидії гендерному насильству».
Марина Мураль, засновник FamiLingvo - спільноти батьків, які виховують дітей-білінгв, розповіла про «5 ресурсів з безкоштовними флеш-картками для дітей англійською мовою».
«Ейдетика для дитини на кожний день». Що це таке і як використовувати на практиці розповіла Тетяна Сорока, керівник Clever Up Kids.
Анита Вайаканти, дитячий психолог та засновник проекту "Сила Сказки", розповіла, як «Безпечно розриваємо замкнене коло діти-гаджети».
«8 кроків до формування у дитини віри у себе». Ще одна колонка Аніти.
«Я не говорю, что СДВГ не существует! Но…» Дуже цікава колонка Євгена Лапіна, директора Освітнього центру "Життя".
Які статті вам найбільше сподобалися?
І ми вам надзвичайно вдячні!
Раптом ви щось пропустили, надолужуйте.
І головне – практикуйте для наших дітей. Адже діти сьогодні – наше майбутнє завтра.
Долучайтесь до нашої спільноти інноваційної освіти.
Звертайтесь до Анни Печерної, pr-менеджеру проекту. Вона допоможе та відповість на усі питання!
Ну, а ми працюємо далі!
Які теми розкрити у грудні? Що вас найбільше цікавить?
Поділіться, будь-ласка, у коментарях, це нам ддууууже допоможе!