Опинившись перед вибором, куди піти навчатися для здобуття якісної вищої освіти, іноді досить зробити неправильні висновки або сказати «на жаль, ми не можемо собі цього дозволити», щоб розпрощатися зі своєю мрією.
Чи варто це робити, коли мова йде про фундамент майбутнього, який потрібно закласти прямо зараз? Звичайно, ні!
Потрібно просто розібратися і обрати програму, яка підходить саме вам!
Питання «куди піти вчитися далі?» є одним з найактуальніших питань для українських випускників і їх батьків. При цьому, про освіту в Європі мріють багато, але далеко не всі вважають це прийнятним для себе і своєї сім'ї.
Переваги навчання за кордоном очевидні: міжнародний диплом, прекрасні умови для проживання, творча атмосфера, у майбутньому високооплачувана робота, громадянство однієї з країн ЄС, щасливе забезпечене життя.
Разом з тим, вступ і навчання в зарубіжних університетах часто пов'язані у свідомості українців з «непідйомною» вартістю навчання, високими витратами на проживання та харчування, вимогами ВНЗ до успішності абітурієнта, мовою країни, де доведеться навчатися, складними вступними іспитами і труднощами адаптації в чужій країні.
Дійсно, всі ці питання не взяті «зі стелі». У морі інформації про освіту за кордоном дуже легко заплутатися, пропустити якісь нюанси.
Зовсім недавно стартувала спільна програма Університету Вітаутаса Великого (Литва) і компанії 2EU.education.
В рамках цієї програми українські випускники шкіл, коледжів, а також студенти і молоді люди, які бажають отримати другу вищу освіту, можуть отримати місце на бюджеті в одному з кращих університетів Європи і вчитися за обраною спеціальністю англійською мовою.
Тільки для українських абітурієнтів стипендія університету Вітаутаса Великого покриває вартість всього курсу навчання в рамках 11 програм бакалаврату і 20 магістерських програм.
Для того щоб стати студентом і вчитися на бюджеті в університеті Вітаутаса Великого, необхідно відповідати наступним вимогам:
вік - до 30 років; знання англійської мови.Як бачите, вимоги зовсім не «захмарні». Не потрібно мати батьків-олігархів або демонструвати якісь особливі видатні успіхи в навчанні. Не потрібно надавати результати ЗНО або здавати складні іспити.
Окрім цього, якщо випускник вже вибрав ВНЗ в Україні і подав документи в інший університет, ніщо не заважає йому одночасно спробувати вступити в УВВ і потім робити остаточний вибір.
Процедура зарахування в університет дуже проста і повністю автоматизована.
Для того щоб отримати бюджетне місце в УВВ, потрібно:
зареєструватися на сайті; отримати доступ до особистого кабінету; обрати факультет, на який ви збираєтеся вступати (плюс два резервних); завантажити необхідні документи; написати яскраве цікавий мотиваційний лист; сплатити реєстраційний збір компанії Education і сервісний збір університету; пройти співбесіду онлайн з представником університету; оплатити участь в програмі; укласти контракт з університетом і ... їхати вчитися до Європи!Фахівці компанії 2EU.education супроводжують абітурієнта на кожному етапі вступу і зарахування в університет: допомагають зібрати необхідний пакет документів, зареєструватись і завантажити необхідні документи; перевіряють і коригують (при необхідності) документи та мотиваційний лист, дають рекомендації, як зробити його більш яскравим і привабливим для приймальної комісії університету; передають пакет документів до університету, ведуть переговори з університетом, організовують онлайн-співбесіду; готують майбутнього студента до співбесіди; підказують найоптимальніші рішення всіх питань, пов'язаних зі вступом, економлячи час абітурієнта; надають найактуальнішу інформацію з усіх питань вступу і зарахування; знижують ризики відмови через формальні неточності; допомагають з переїздом до Литви.
Університет Вітаутаса Великого славиться своїми ліберальними поглядами, називаючи себе «університетом вільних мистецтв».
В університеті використовується Гарвардська модель навчання: студенти самі вибирають курси і програми.
Відгуки студентів свідчать про те, що студентське життя університету - яскраве і насичене, в гуртожитках університету прекрасні умови для проживання, у студентів є можливість підробляти, починаючи вже з 1-2 курсів навчання.
Крім цього, Литва, будучи членом ЄС, зберегла статус «недорогої країни», де вартість проживання і харчування цілком порівнянна з Україною.
Понад 70% місцевих жителів спілкуються російською, а ставлення до українців - привітне і доброзичливе, тому майбутньому студенту зовсім не потрібно боятися труднощів адаптації.
На сьогоднішній день Університет Вітаутаса Великого - це найоптимальніший варіант отримання освіти в Європі для українців.
Реєструйтеся і станьте студентом вже в цьому році!