ChatGPT значно популяризував інструменти на базі технології штучного інтелекту серед користувачів, ставши настільки вірусним, що зайняв перше місце у світі за темпами росту. Однак популярність часто призводить до перевантаження серверів і недоступності. Розповідаємо, які аналогічні інструменти можна використати. 24tv.ua зібрав кілька доступних нейромереж, якими можна замінити ChatGPT, якщо той недоступний з якихось причин. Вони дозволять створити не лише текст або зображення, а й навіть аудіо та відео.

Інструменти для генерації тексту

  • Jasper – допоможе написати статті для вашого блогу, пости в соціальних мережах, маркетингові листи та багато іншого. Він знає понад 25 мов і розбирається практично в усіх нішах. Система має безплатний пробний період, а далі ціна залежить від ліміту слів на місяць.

  • Copy.ai – надає можливість повністю безплатного користування. Функції всі ті ж: написання листів, постів для соцмереж, реклами тощо.

  • YouChat – система, яка дає змогу користуватися штучним інтелектом навіть без реєстрації. Після вводу запиту вам доступні кілька вкладок, зокрема «Chat», яка дозволяє спілкуватися з ботом. Крім того, це також пошукова система, яка може скласти конкуренцію Google. Розробники також створили спеціальне розширення для браузера. Звідти можна отримати доступ до не дуже вправного генератора зображень і програмного коду.

  • Moonbeam – штучний інтелект для генерування великих об'ємів тексту. Безплатна версія дозволить створити до 30 000 слів за місяць. Доступні різні шаблони. За 15 доларів і більше ви отримаєте безліміт із генератором індивідуальних стилів та додаткові інструменти.

  • Серед інших можна також назвати Adcreative.ai, Botowski, CopyMonkey, Creator AI, Bertha.ai, Hypotenuse.ai, Peppertype.ai, Rytr, Unbound, Simplified.

Робота із зображеннями

  • DallE – ще одна нейромережа від розробників ChatGPT, компанії OpenAI. Має безплатний пробний період. Уміє створювати реалістичні зображення за текстовим описом.

  • Palette.fm – дозволяє колоризувати чорно-білі зображення. Можна користуватися безплатно та без реєстрації, однак вивантаження зображень у високій якості вимагає платної підписки.

  • Looka – допоможе згенерувати логотип для вашого сайту чи компанії. Має безплатний пробний період.

  • Canva Text to Image – сервіс у складі відомого бренду Canva. Надає можливість безплатної підписки з обмеженнями. Створюючи будь-що, ви можете дати ШІ завдання створити для вас новий елемент.

  • Craiyon.com – створює картинки за текстовим запитом. Безплатний, можна не реєструватися, однак є й платна версія з перевагами.

Робота з відео

  • Fliki – генератор відео за сценарієм чи дописом у блозі. Ви надаєте йому посилання на публікацію чи власний текст, а він за кілька хвилин створює відео- та аудіоряд із людським голосом на 75 мовах з понад 100 різними голосами, підбирає візуальні ефекти тощо. Доступний Free trial.

  • Synthesia – створює відео за текстовим запитом користувача. Тут обіцяють вже 120 мов.

  • Colossyan – створює відео з ШІ-акторами. Понад 70 мов. Можна випробувати в демоверсії.

Алгоритми для аудіо

  • Play.ht – перетворює ваш текст на мовлення за допомогою синтетичних голосів. Розробники обіцяють реалістичність і на своєму сайті дозволяють послухати кілька прикладів з британським та американським варіантами англійської. Пробної версії немає. Ціна стартує від 14,25 долара за 240 000 слів на рік.

  • Mubert – безплатний сервіс для генерування музики за текстовим описом для творців контенту, брендів і розробників. Ви можете вибрати жанр, настрій та активність, а також вказати тривалість. Для завантаження результату потрібна реєстрація.

  • Boomy – також для створення музики. Компанія напряму пропонує створювати треки й отримувати за них гроші на музичних сервісах.

Важливі підсумки

У світі, де технології невпинно розвиваються, інструменти на базі штучного інтелекту стають не тільки зручними, але і необхідними для роботи в різних сферах. Особливо це стосується фахівців, які працюють з контентом. Фактично вони отримали в користування цифровий аналог швейцарського ножа, який здатен виручити в різних ситуаціях.

Алгоритми для генерації текстів, зображень, відео та аудіо дозволяють ефективно і швидко створювати контент, зменшуючи час та зусилля, які раніше витрачались на цей процес. Більш того, вони допомагають зберігати конкурентоспроможність і реагувати на виклики ринку, який сьогодні змінюється з карколомною швидкістю.

Однак, важливо розуміти, що ці алгоритми не замінюють творчості та індивідуального підходу до створення контенту. Вони є лише інструментом, який допомагає інтенсивніше працювати, робити більше, якісніше та досягати більшого успіху.

Читайте також
ChatGPT доступний в Україні: що це таке і як він змінить освіту

ChatGPT доступний в Україні: що це таке і як він змінить освіту

Вчителі точно не залишаться без роботи
23.02.2023 0
Як учителю використовувати штучний інтелект для уроків

Як учителю використовувати штучний інтелект для уроків

Зробіть ChatGPT своїм асистентом
05.03.2023 0

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram