Хочете покращити свої дописи у соцмережах та більше впливати на слухачів та читачів? Плануєте написати науково-популярну книжку? Час від часу долаєте творчі кризи і прокрастинацію? Тоді наша добірка для вас.
Для написання сильних дописів у соцмережах чи статей є загальні інструменти і принципи. Саме про них американський журналіст Вільям Зінсер розповідає в своїй книжці.
Придбати за 195 грн тут.
Представлені в цій книжці техніки і спостереження стануть у нагоді всім, хто має на меті зацікавлювати читачів, чи то в соцмережах, чи в блозі чи в статтях у СМІ.
Придбати за 150 грн тут.
Авторка книжки пропонує вам робочі практики, завдяки яким ви здолаєте прокрастинацію, страх, внутрішнього критика чи перфекционізм і будете вчасно закінчувати свої дописи, статті, публікації і книжки. Ви також отримаєте підказки, як створювати тексти у власному стилі, легко і з задоволенням.
Як відкрити в собі невичерпне джерело творчості і натхнення? Не знаєте? А авотор цієї книжки знає магічний рецепт і ім'я йому – фрірайтинг. Ця техніка дозволяє поставити на паузу внутрішнього критика і віднайти свій ріг достатку ідей. Але спочатку треба писати, писати і писати. Редагувати треба потім. Чк дивіться у наступній книжці.
Придбати за 290 грн тут.
Ця книжка навчить вас краще структурувати свої думки, писати тільки важливе і допоможе позбавитися зайвого у своїх текстах.
Придбати за 250 грн тут
Читай також: Марк Лівін про написання вдалих історій