Osvitanova.com.ua

Через воєнний стан абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ) другий рік поспіль. В умовах повітряних тривог та обстрілів майбутні студенти потребують рішення, яке допоможе підготуватися до іспитів будь-коли та будь-де. Саме тому стартує челендж з математики, який допоможе прокачати свої знання та отримати за це призи. Змагання функціонує на базі чат-бота, розробленого Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця у партнерстві з українською ІТ-компанією SoftServe. 

ЗНО BOT Challenge – це змагання, яке протягом останніх 6 років допомагало школярам готуватися до складання НМТ та ЗНО з математики. Учасники отримуватимуть задачі з програми НМТ, а за правильне розв’язання — нараховуватимуть призові бали. До участі в челенджі запрошують учнів 9-11 класів з будь-якого куточка України. При цьому вони мають грати в боті під власним ім’ям та лише з одного облікового запису.

Це працюватиме таким чином:

Учень запускає бот та натискає розпочати.

 Далі заповнює реєстраційну форму​ для участі у челенджі.

Повертається в бот та отримує завдання, яке має розв’язати.

Якщо вказує правильну відповідь — отримує за це бали

Вирішує все більше завдань, збирає бали та підіймається турнірною таблицею.

Учасники з найбільшою кількістю балів на момент 12:00, 26 травня 2023 року стануть переможцями. Перші три місця отримають планшети Apple iPad, а для решти учасників організатори чемпіонату передбачили спеціальні номінації та призи.

«Торік понад 187 тисяч абітурієнтів склали НМТ. Ці учні зустріли повномасштабну війну і, попри все, продовжили вчитися. Так, і випускники цього навчального року вимушені готуватися до іспитів під час регулярних обстрілів, проблем зі зв’язком та світлом. Розуміючи, наскільки це складно, ми хочемо підтримати їх. В межах чат-бота можна взяти участь в онлайн-подіях, присвячених підготовці до іспитів, математиці, вступним кампаніям університетів, навчальним та кар’єрним можливостям в ІТ-сфері», — коментує В’ячеслав Лаптєв, Educational Program Manager, SoftServe

У 2021 році бот допоміг підготуватися 19 750 учасникам. А у 2022, попри скасування ЗНО, через чат-бот в месенджері Telegram 28 600 учнів змогли підтримувати рівень своїх знань та прокачувати їх. Це рекордна кількість учасників за час роботи «ЗНО математика BOT Challenge».

{{read_more|Читайте також| 5530, 3017}}

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram

 

Поширити у соц. мережах: