Osvitanova.com.ua

Освітня консультантка Мар’яна Калабухова у своєму блозі в Інстаграмі поділилася добіркою спеціальностей для абітурієнтів, які не мають схильності до точних наук, ніколи не захоплювались малюванням чи спортом і не бачать себе у стандартних «мемних» ролях юриста, економіста чи журналіста.

Якщо абітурієнт не готовий вивчати спеціалізації, засновані на математиці, фізиці, хімії, біології? І ніколи не займався ані малюванням, ані спортом, а мемні «юрист-економіст-менеджер-журналіст» також не надихають?

Розгляньте:
🔹 педагогіка і освітня діяльність (у всіх рейтингах майбутнього освіти і карʼєри ця галузь на 4-5 місці, після ШІ, аналізу даних, новітніх технологій, медицини, будівництва, астрофізики)
🔹 технології навчання (так само ⬆️, підсилює актуальність концепція life long learning, яка з нами надовго)
🔹 управління і адміністрування. Організація виробництва. (На відміну від класичного «менеджменту», тут зрозуміло за назвою спеціалізації, що будуть конкретні базові навички)
🔹 менеджмент. Управління проєктами девелопменту нерухомості (так само як і попереднє – набагато краще спеціалізуватися, ніж абстрактний менеджмент)
🔹 підприємництво і торгівля (в світі такий напрямок називається business administration. Вкрай важлива і затребувана сфера. В будь-якому разі ви зможете отримати конкретні навички і розуміння функціонування галузі, яка, до речі, також мега актуальна)
🔹 екологія і охорона навколишнього середовища (треба трохи напружитися в географії, природничих дисциплінах, але не так, як на інженерії)
🔹 транспортні технології і логістичні системи (завжди раджу вивчати в профільних навчальних закладах)
🔹 режисура відео монтажу (в світі, де відеоконтент і індустрія відеомейкінгу показує інтенсивний розвиток, однозначно перспективна галузь. Якщо потім ще вдало спеціалізуватись – просто 🍬)

{{read_more|Читайте також| 6769, 6757}}

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram

Поширити у соц. мережах: